GAYS OF TURKEY’de YER ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Daha önce Gays of Turkey.com bloğunu duydunuz veya duymadınız ama sadece 15 ay içinde 189 ülkeden ziyaretçi ve 500.000 görüntülenme sayısı ile Gays of Turkey Bloğu yurtdışından Türkiye’ye ilgi duyanların en yeni gözdesi.
Gays of Turkey Bloğuyla ilgili detayları alttan görebilirsiniz ancak özetlemek gerekirse, yurt dışındaki kişilerin Türkiye ve LGBT Türkiye ortamı ile ilgili ilgisini çekecek konular, başlıklar üzerinde çalışıyoruz ve bunları Facebook reklamları, google adwords ile ortak çalışmalar gerçekleştirerek onlara sunuyoruz. Ziyaretçilerimizi de bu şekilde sağlıyoruz. Akıllı sözcükler ve akıllı bannerlar ile reklamlar verip ziyaretçilerimizle sadece blog adresimiz üzerinden değil şu anda 5135 kişiye ulaşan Fan sayfamızdan da iletişim kuruyor, aktivite ortamı yaratıyoruz.
Untitled Untitled1
(Google’a Türkiye’yle ilgili LGBT kategorisinde en çok aranan iki kelimeyi (“gays turkey” veya “turkey gays”) yazdığınızda, ilk sırada ve birkaç sıra altında GAYS OF TURKEY çıkmaktadır. Bu bir reklam değil Google’ın organik (doğal) arama sonuçlarıdır)
Gays of Turkey, kısa zamanda iyi yol aldı, her gün de yeni ziyaretçilere ulaşıyor. Geçtiğimiz zaman zarfında bilinçli şekilde bir GAY GUIDE olmaya çalışmadık çünkü ziyaretçilerimizi blog postlarımızla ilgisini tutup özellikle turizm sezonunun hareketlendiği Nisan-Kasım dönemini bekledik.Bu dönemi bekledik ki onlara sadece bizim bloğumuza özel seçkin mekanlara ait önerilerimizi sunalım.
Geçen Mart(2013) ayının ortasında Facebook reklamları, google adwords ve tüm sosyal mecralarımızdan lanse ettiğimiz “GAYS OF TURKEY RECOMMENDS” postumuz ve özel bölümümüz sizlerden çok ilgi gördü.Hedefe yönelik,sayılı sponsorlarla çalışanGays of Turkey.commekanlara,markalara özelblog yazısı,röpörtaj,haber ve bannerlarla ilgiyi çekip,mekanınıza DEĞER kattı.
Bu bölümümüzde LGBT turistlerin İstanbul ziyaretleri sırasında konaklayabileceği veya vakit geçirebilecekleri özel mekanları onlara Gays Of Turkey farkıyla  özel bir katalog  olarak sunduk.Türkiye’yle ilgili gay alanda tavsiye almak isteyenler Gays of Turkey’nin bu sayfasını buldu.GAYS OF TURKEY.COM’unTAVSİYE sayfasında şu anda İstanbul’dan seçkin pekçok marka ve mekan yer alıyor.Marka ve mekanlar sınırsız görsel ve video kullanabildikleri ve sadece onlara özel bu sayfada hedef kitlelerine ulaşıyor.

Marka ve mekanlar yapılacak çalışmaya göre sadece tek sayfa değil o mekan veya markayla ilgili bir haber/röpörtaj ile de kendilerini öne çıkarıyor ve sosyal medyada gizli/viral reklam olarak kendini öne çıkarıyor.

Mekan veya markanızla ilgili hazırlanan haber veya röpörtaj bir advertorial veya reklam tanıtım metni olarak değil, içeriğiyle , ilginçliğiyle dikkat çekiyor, sadece blogda değil Facebook, Twitter ve Instagram’da,bu ilgi sizin markanıza odaklanıyor.

Gays of Turkey.com’un özel marka sayfaları hariç her sayfasında bulunan ve tüm markaların dönüşümlü yer aldığı GAYS OF TURKEY.com RECOMMENDS BANNER’ı ile HEP GÖRÜNECEKSİNİZ!

Gays of Turkey.com 2014 Mayıs ayında lanse ettiği YAZ sayfalarıyla ANTALYA,BODRUM Ve KUŞADASI’ndaki gay life’ı anlatan sayfalarını ve tavsiyelerini yayına aldı.

Bu sayfalarda yer alacak marka ve mekanlar GAYS OF TURKEY.com’un ve sosyal medya sayfalarının onlara sağlayacağı tüm avantajlardan faydalanıyor! 

Bu bölümde, sizlerin de yer almasını ve bu trafikten faydalanmasını arzu etmekteyiz. Bu sayede işletmenizle ilgili tanıtımı Türkiye’ye ilgi duyan ve seyahat etmeyi düşünen kişilerin bulunduğu en doğru platformlardan birinde yapmış olacaksınız.
Konuyla ilgili bilgi almak için  0 532 484 74 30 numarasından Murat Renay’a veya info@gaysofturkey.com adresine ulaşabilirsiniz.
Unutmayın bu bölümdeki yerler kısıtlı, önerilerle ilgili süre de. En kısa sürede telefonunuzu bekliyoruz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s